Podczas targów dostępna będzie, specjalnie wydzielona strefa networkingu – przestrzeń do wymiany doświadczeń i zacieśnienia kontaktów. Spotkania branżowe to idealna okazja do poszerzenia grona potencjalnych partnerów biznesowych, a także zbudowania bazy odbiorców.

Liczne wystąpienia i konferencja branżowa prowadzona przez uznanych prelegentów – doświadczonych praktyków i znawców branży.

Przygotowanie identyfikatorów oraz indywidualnych pakietów powitalnych do wszystkich zarejestrowanych, które zostaną przesłane bezpośrednio pod adres podany w formularzu rejestracyjnym.

BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ NAJWIĘKSZYCH TARGÓW ELEKTROTECHNIKI PRZEMYSŁOWEJ W POLSCE

Electro Instal Expo to innowacyjne wydarzenie, w którym udział wezmą wystawcy z Polski z zagranicy. Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

Nawiąż kontakty biznesowe

Targi Electro Instal Expo to miejsce, gdzie przedstawiciele branży elektrotechnicznej z całego świata spotykają się, aby zaprezentować swoje produkty i usługi oraz nawiązać kontakty biznesowe.
Podczas targów elektrotechniki, wystawcy mogą nawiązać kontakty z potencjalnymi klientami, dostawcami i partnerami biznesowymi.

Zdobądź zaufanie nowych klientów

Wystawcy na targach Elektro Instal mają możliwość zaprezentowania swoich produktów, w tym najnowszych innowacji technologicznych, co pozwala na przyciągnięcie uwagi odwiedzających i zainteresowanie nimi swoją ofertą. Wystawcy mogą również przeprowadzać prezentacje swoich produktów i usług oraz rozmowy z potencjalnymi klientami, co pozwala na lepsze zrozumienie ich potrzeb i oczekiwań.

Poszerz swoją wiedzę i kwalifikacje

W ramach targów odbywają się także różnego rodzaju panele dyskusyjne, konferencje oraz seminaria, co pozwala na zdobycie wiedzy na temat trendów i innowacji w branży oraz wymianę poglądów z innymi przedstawicielami branży.

DEDYKOWANA ZABUDOWA TARGOWA

DESIGNED EXHIBITION STANDS

Zobacz katalog stoisk targowych i przygotuj się na udział w targach w sposób jeszcze bardziej efektywny. Dzięki temu katalogowi będziesz miał dostęp do gotowych projektów stoisk, które ułatwią Ci przygotowanie się do targów i zyskasz cenną oszczędność czasu i pieniędzy. Wybierając już gotowy projekt stoiska, będziesz mógł skupić się na innych ważnych aspektach przygotowań do targów, takich jak przygotowanie oferty, zorganizowanie transportu czy zaplanowanie działań marketingowych.

Check out the trade show booth catalog and prepare for your trade show participation in an even more efficient way. With this catalog, you will have access to ready-made booth designs that will make it easier for you to prepare for the trade show and gain valuable savings in time and money. By choosing an already ready-made booth design, you will be able to focus on other important aspects of preparing for the fair, such as preparing your offer, arranging transportation or planning your marketing activities.

ODBIERZ VOUCHER NA ZABUDOWĘ

RECEIVE A CONSTRUCTION VOUCHER

Z naszym kuponom masz pełną swobodę wyboru opcji, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. W ofercie znajdują się niestandardowe projekty stoisk, grafika i oznakowanie, podłogi i oświetlenie, meble, sprzęt AV i wiele innych. Wszystko, co musisz zrobić, to okaż nasz kupon przy zakupie i wartość zostanie uwzględniona na fakturze. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze, a także zyskasz większą elastyczność i swobodę twórczą.

With our coupons, you have complete freedom to choose the options that best suit your needs. We offer custom booth designs, graphics and signage, flooring and lighting, furniture, AV equipment and much more. All you have to do is show our coupon at the time of purchase and the value will be included in your invoice. This will save you money and give you more flexibility and creative freedom.