Nowy wymiar elektrotechniki. Premiera Warsaw Electro Instal Expo

W dniach 22-24 listopada 2023 roku w Ptak Warsaw Expo odbyło się Warsaw Electro Instal Expo. Była to premierowa edycja specjalistycznych targów dla branży elektrotechniki.

Skuteczne wydarzenie branżowe powinno przede wszystkim składać się z uczestników otwartych na networking i rozmowy kontraktacyjne. Tym samym w gestii organizatora tego typu eventu jest zgromadzenie wycyzelowanej, dobrze dobranej grupy docelowej, której nadrzędnym założeniem będzie rozbudowanie sieci biznesowych kontaktów. Podczas targów branżowych nie powinno być więc ludzi z przypadku, a tylko tacy, którzy chcą inwestować w biznes, zwiększać przewagę nad konkurencją i postawić na rozwój. Takie właśnie osoby spotkały się podczas Warsaw Electro Instal Expo – premierowej edycji specjalistycznych targów dla branży elektrotechniki.

Podczas tego wydarzenia instalatorzy, elektromonterzy, projektanci systemów elektrycznych i teletechnicznych, firmy wykonawcze realizujące inwestycje w obiektach, kierownicy budów czy inżynierowie budownictwa biurowego i mieszkaniowego zapoznawali się z najnowszymi rozwiązaniami proponowanymi przez wystawców. Wsród nich byli producenci i dystrybutorzy urządzeń i systemów elektrotechnicznych, producenci systemów instalacji elektrycznych w przemyśle i budownictwie czy producenci i biura projektowe systemów inteligentnych budynków i automatyki. Konkretnie można było spotkać przedstawicieli i osoby decyzyjne między inny z SEP, Lopi, Lenze, TECHNOKABEL, HARDT, ERKO, STEGO, Niko, Prysmian Group, VOLVETIA, Invertek Drives, Helvar, EUROTRAFO, ELMA, RADPOL czy URIARTE POLSKA.

„Nowe trendy w instalacjach elektrycznych oraz oszczędnych napędach elektrycznych” na Warsaw Electro Instal Expo

Wartością dodaną Warsaw Electro Instal Expo była warstwa edukacyjna, gwarantowana przez najbardziej cenionych ekspertów branżowych w Polsce. Wśród nich był między innymi Marcin Mulson z ERKO, który podczas Kongresu Branży Elektrotechnicznej (temat: „Nowe trendy w instalacjach elektrycznych oraz oszczędnych napędach elektrycznych”) wygłosił wykład „Nowoczesna prefabrykacja szyn prądowych do rozdzielnic elektrycznych”. O nowoczesnych kablach i przewodach w instalacjach przeciwpożarowych i automatyki budynków opowiadał Dariusz Ziółkowski z TECHNOKABEL, a temat „Bezpieczeństwo i prostota użytkowania wyrobów celem nadrzędnym podczas ich projektowania – na przykładzie rur osłonowych” zrealizował Maciej Słowikowski z ELMARK.

Prelekcji i wykładów było jednak o wiele więcej. Jednocześnie podczas Warsaw Electro Instal Expo odbyły się obchody Dnia Stowarzyszenia Elektryków Polskich, podczas których każdy mógł skorzystać z porad specjalistów SEP i wysłuchać tematycznych wystąpień.

Sukces premierowej edycji Warsaw Electro Instal Expo

Warsaw Electro Instal Expo było biznesowym wydarzeniem kompleksowym, które zintegrowało branżę. O jego sukcesie najlepiej świadczą statystyki. Ptak Warsaw Expo w tych dniach odwiedziło 3 638 uczestników, którzy zaznajamiali się z ofertami 84 wystawców. Planowana jest kolejna edycja targów. Więcej informacji wkrótce!